Україна увійшла до топ-3 лідерів Ліги націй з волейболу
Чоловіча волейбольна збірна України увірвалася до трійки лідерів Ліги націй після двох зіграних поєдинків. Про це повідомляє ХSPORT.
У другому матчі наша команда під керівництвом Рауля Лосано вирвала перемогу у збірної Куби з рахунком 3:2. Поєдинок тривав п'ять сетів - українці заробили два турнірні очки і завдяки цьому піднялися до топ-3 загального заліку.
Як зазначається у повідомленні, українська команда ділить однакове співвідношення партій (6:2) із поточним лідером змагань - збірною Польщі. Таких результатів наші спортсмени досягли після двох поспіль перемог.
Наступне протистояння "синьо-жовтих" відбудеться у суботу, 14 червня. Українці зустрінуться з шостою командою рейтингу - збірної Бразилії.
- 13 квітня український волейболіст Олег Плотницький вдесяте став найкращим гравцем матчу у складі своєї команди «Перуджа».
- 7 червня жіноча збірна України з волейболу акапельно заспівала гімн. Організатори вчасно не змогли увімкнути музику.
