/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F08dcfd82f98e19f813439f39b680423b.jpg)
У Telegram спростували, що ФСБ має доступ до серверів месенджера
Про це пресслужба компанії розповіла у коментарі для видання Вот Так, передає Укрінформ.
У Telegram заявили, що компанія працює з десятками підрядників по всьому світу, проте жоден з них не має доступу до даних користувача або критично важливої інфраструктури.
«Усі сервери Telegram належать Telegram та обслуговуються співробітниками Telegram. Несанкціонований доступ неможливий. Telegram не має співробітників або серверів у Росії», - прокоментували у пресслужбі месенджера.
У компанії також звернули увагу на те, що за всю історію існування Telegram жодного разу не передавав особисті повідомлення третім особам, і його шифрування жодного разу не зламали.
Як повідомляв Укрінформ, видання «Важные истории» опублікувало розслідування, в якому розповіло, що за серверну інфраструктуру соцмережі Telegram відповідають особи, які водночас обслуговують секретні комплекси ФСБ РФ, що використовуються для стеження за громадянами.

