/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F8fcd56d954cb5bbe8515608e5c5d7fc7.jpg)
Україна та Росія провели новий масштабний обмін полоненими - кого вдалось повернути
Україна та Росія провели новий масштабний обмін військовополоненими. До України в рамках обміну повернулись поранені та важкопоранені, а також молодші 25 років. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у Telegram.
"Наші вдома. Українці повертаються додому з російського полону. Сьогодні розпочався обмін, який триватиме в декілька етапів ще найближчими днями", - написав Зеленський.
Президент України повідомив, що нині серед тих, кого вдалось повернути з полону, є поранені, важкопоранені та молоді люди віком до 25 років.
За його словами, процес дуже непростий і включає багато делікатних моментів, а переговори ведуться майже щодня. Українська сторона сподівається на повне виконання домовленостей з гуманітарних питань, досягнутих під час зустрічі в Стамбулі.
"Робимо максимум, щоб повернути всіх. Працюємо для цього на всіх рівнях. Маємо повернути додому кожного, хто в полоні. Дякую всім, хто допомагає", - резюмував Зеленський.
Новина доповнюється...
