/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F9b1fc7064badc46c9f93369eadfde5e1.jpg)
Росіяни стали інтенсивніше бити «Ланцетами» по Роменському району Сумщини
Про це повідомила у Фейсбуці Роменська РВА, передає Укрінформ.
"Армією РФ протягом травня по мирному населенню та цивільній інфраструктурі Роменського району нанесено два ракетних та 20 ударів БПЛА. Керівник штабу району ТрО констатував зростання інтенсивність атак ворога із застосуванням "Ланцетів" та (інших - ред.) БПЛА", – йдеться у повідомленні.
Також у РВА повідомили, що з початку 2025 року підрозділи ППО області над Роменським районом знищили 82 російські безпілотники.
Як повідомляють у РВА, ситуація в прикордонні Сумщини залишається складною, динамічною, але контрольованою. Зазначається, що на засіданні штабу району територіальної оборони обговорили підготовку населених пунктів до кругової оборони, посилення фізичного захисту об’єктів критичної інфраструктури, роботу мобільних вогневих груп та надання фінансової, матеріально-технічної та іншої допомоги складовим Сил безпеки і оборони, а також підготовку громадян до національного спротиву.
Раніше Укрінформ повідомляв, що в Сумській області внаслідок російських ударів протягом доби зазнали поранень дев'ятеро людей.
Фото ілюстративне
