/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F69123938d45700c58c0628d887403a2a.jpg)
Перед початком "КиївПрайду" у столиці відбулися перші сутички з правоохоронцями
Частину мітингувальників "за традиційні цінності" нібито затримала поліція. Відео з місця подій поширюють у телеграм-каналах, передає 24 Канал.
Що відомо про сутички
Першочергово "КиївПрайд" планували провести у павільйоні "КИТ" на ВДНГ, однак через погрози організатори змінили локацію.
Перші сутички на Михайлівській площі столиці сталися ще до початку заходу. У мережі повідомляють про конфлікт між поліцією та представниками "Правої молоді".
Правоохоронці затримують протестувальників: дивіться відео
(Обережно! Можлива нецензурна лексика, 18+)
За словами очевидців, серед затриманих нібито є військові, які не погоджуються з проведенням демонстрації.
Сутички на Михайлівській площі в Києві: дивіться відео
Нагадаємо, у квітні в Україні провели перший фестиваль квір-кіно Sunny Bunny. Тоді біля кінотеатру "Жовтень" на Подолі відбулися сутички протестувальників і поліції. За даними правоохоронців, до відділку забрали найбільш активних учасників протесту.

