/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2Fb02a0cdb01919df5d9bd6c9bdeafcbe0.jpg)
У Литві оцінили шанси нападу Росії: Бажання Путіна можуть не співпадати з можливостями
Значна частина російської армії "застрягла" в Україні, тому Кремлю буде складно вжити якихось дій для нападу на Європу. Про це заявив командувач Збройних сил Литви генерал Раймундас Вайкшнорас в інтерв'ю Diena.
Він вважає, що якщо союзники припинять підтримку України та не посилять санкції проти Росії, то це може підштовхнути її до більш агресивних дій.
"Можна припустити, що якщо ми виявимо слабкість, у Росії складеться враження, що ми відмовимося від усього, варто лише налякати. Тому я б сказав, що до загроз, які ми чуємо публічно, потрібно ставитися критично", – сказав генерал.
Він також зазначив, що треба розуміти – наміри та можливості російського диктатора Володимира Путіна не обов'язково збігаються.
"Значна частина російських сил застрягла в Україні, тому Росії буде складно вжити додаткових дій. Наша підтримка України та ослаблення російської економіки є ключем до того, щоб Росія ніколи не нападала на нас чи наших сусідів", – резюмував Вайкшнорас.
- 19 травня посол Польщі в Україні заявив, що перспектива нападу РФ на НАТО залежить від того, чи виграє Україна війну.
- У ГУР оцінили шанси нападу Росії на НАТО після війни в Україні.

