Очільник Розвідувального центру Сил оборони Естонії полковник Антс Ківісельг вважає, що Росії важко буде "відповісти" на операцію "Павутина", будь-які дії будуть слабкими та непереконливими, інформує ERR. Україна реалізувала низку складних операцій у віддалених районах РФ, що стало "сильним сигналом для путінського режиму про потенціал, який може бути використаний для тиску та змусити Росію сісти за стіл мирних переговорів".
Тож будь-яка відповідь агресора може лише підкреслити його нездатність ефективно реагувати.
"Пошкоджені літаки готувалися до виконання бойових завдань. Таким чином, удар був завданий по стратегічній авіації Росії в момент її найвищої бойової готовності, — заявив військовий, додаючи, що для відновлення бортів РФ будуть необхідні значні ресурси. — Перш за все це означає посилення внутрішніх заходів безпеки та заходів щодо захисту військ".
Нагадаємо, 1 червня українські дрони атакували одразу чотири військові аеродроми Росії: "Олєнья", "Бєлая", "Дягілєво" та "Іваново". У СБУ згодом пояснили, що це сталося в рамках проведення операції "Павутина", під час якої українській стороні вдалося атакувати 34% стратегічних носіїв крилатих ракет РФ. Їхня вартість орієнтовно становить сім мільярдів доларів.