/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fd86f270baad10e5504798b9308baf60f.jpg)
МЗС Фінляндії після масованої атаки РФ на Україну закликало Росію до припинення вогню
Відповідний допис оприлюднено у соцмережі Х, передає Укрінформ.
У фінському МЗС зазначили, що минулої ночі внаслідок російських ударів по Києву та інших частинах України загинули і були поранені десятки людей, в тому числі співробітники рятувальної служби. Атака відбулася на тлі переговорів щодо врегулювання війни між Україною і Росією.
«Наші думки з близькими (жертв атаки - ред.). Ми закликаємо Росію погодитися на повне, безумовне припинення вогню», - заявили у МЗС Фінляндії.
Як повідомляв Укрінформ, цієї ночі Росія здійснила комбіновану повітряну атаку на Україну із застосуванням 452 засобів повітряного нападу: дронів типу Shahed, крилатих та балістичних ракет. Сили оборони знешкодили 406 із них.
У Києві внаслідок атаки 6 червня загинули троє людей, 25 постраждали.
У Чернігові четверо людей зазнали поранень, рятувальники деблокували з-під завалів загиблу людину.
У Луцьку рятувальники деблокували тіло загиблого з-під завалів дев'ятиповерхового будинку, кількість постраждалих внаслідок нічної атаки по місту зросла до 30 людей.

