/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F133%2F73e630f8638acd8c5183e16eea7a9d2e.jpg)
До 3-х років обмеження волі засуджено матір, через неналежний догляд якої помер 3-місячний хлопчик
За принципової позиції прокурора Ужгородської окружної прокуратури вироком Великоберезнянського районного суду Закарпатської області визнано винною 38-річну мешканку Ужгородщини у злісному невиконанні покладених на неї обов`язків по догляду за дитиною без поважних причин, що призвели до смерті немовляти (ст. 166 КК України).
Подія трапилась у грудні 2023 року у с. Сухий, що на Ужгородщині. В судовому засіданні прокурором доведено що жінка, неналежно доглядаючи за немовлям, не звернулась до медиків за допомогою коли він захворів. В результаті, тримісячний хлопчик помер від пневмонії. Знайшли тіло дитинки і повідомили про це правоохоронцям сусіди засудженої.
До цього, у травні 2023 року обвинувачену позбавлено батьківських прав відносно двох старших діток 2014 та 2015 років народження.
Наразі очікується набрання законної сили вироку суду першої інстанції.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Tweet