Маск з'явився у Білому домі з синцем під оком: хто побив мільярдера?
Мільярдер Ілон Маск з'явився на пресконференції у Білому домі з синцем під оком, що здивувало публіку і одразу виникло питання, хто ж вдарив мільярдера.
Журналісти запитали у Маска, чи все добре з його оком, пише Reuters, інформує «Главком».
Мільярдер розповів, що так він жартував зі своїм п'ятирічним сином Х. Маск сказав сину:«Давай, вдар мене в обличчя. І він це зробив».
Маск прокоментував: «Виявляється, навіть п’ятирічна дитина може вдарити тебе в обличчя..».
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Fbbe4151b0f1177ed74957cc18cd28546.jpg)
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F329a6790b85739eacfc46b1a69df94a0.jpg)
Зокрема, мільярдер і пожартував про синець, згадавши про нещодавній інцидент між президентом Франції Еммануелем Макроном та першою леді, коли Макрон отримав публічний ляпас від дружини.
«Я й близько не був у Франції», – пожартував Маск. До того ж, Дональд Трамп також прокоментував це. Він сказав, що всі конфлікти мають вирішуватись за зачиненими дверима.
«Це не кінець DOGE, а справді лише початок. Я вважаю, що команда DOGE виконує неймовірну роботу, вона й надалі виконуватиме неймовірну роботу, а я продовжуватиму її навідувати і залишатимусь другом і радником президента», – сказав Маск, додавши, що він продовжуватиме консультувати Трампа.

