/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F65%2F95a8ebee7728331d728ce44c15f4ca38.jpg)
Диван зачекає: куди піти у Києві цими вихідними, 31 травня – 1 червня
Війна змусила нас жити в новій реальності, але, незважаючи на весь біль і страждання, які випали на долю нашого народу, ми повинні жити, повертатися до нової реальності, щоб разом відновлювати країну.
Цими вихідними, 31 травня – 1 червня, кияни зможуть відвідати культурні заходи, які відбудуться у столиці.
Але треба бути обачним і не ігнорувати сигнали повітряної тривоги через ймовірність ракетних ударів.
У нашій добірці ми зібрали все найцікавіше – на будь-який смак та гаманець.
Повний список заходів, які відбудуться цими вихідними, дивіться у нашій афіші.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі.
Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.
Куди піти у Києві цими вихідними, 31 травня - 1 червня.
Концерт Даха.
Цієї суботи в столиці відбудеться концерт Даха.
Не пропустіть виступ улюбленого гурту та можливість насолодитись яскравою атмосферою!.
Коли: 31 травня 18:00.
Де: МЦКМ.
Адреса: Алея Героїв Небесної Сотні, 1.
Скільки коштує: 650 – 1650 гривень.
Подробиці за посиланням.
Гурт NAZVA.
NAZVA — галицько-донбаський гурт, що розпочинався як музичний театр — хлопці створювали вистави про Розстріляне відродження і Сергія Параджанова та збирали на них десяток глядачів — 31 травня дасть концерт у культурному просторі "В’ЯВА".
"Ми скучили! Перший в 2025-му році сольний концерт гурту NAZVA у Києві.Це буде зустріч, повна танців та співів, сенсів та присутності, "Сіґеле та Міґеле".
Живий звук у розширеному складі просто неба! Співатимемо "ЧУЖІЮ Я" і "Тихо-тихо" голосно-голосно! Буде екстра!" — кажуть Павло і Ярослав.
Коли: 31 травня, 17:00.
Де: "В'ЯВА", ВДНГ.
Адреса: просп.
Академіка Глушкова, 1.
Скільки коштує: від 450 гривень.
Подробиці за посиланням.
Концерт Курган & Агрегат.
Курган і Агрегат дійсно збираються виступити в київському Палаці спорту! Це той самий концерт, у який не вірили ні слухачі, ні критики, ні сам гурт.
Але зовсім скоро в Палаці спорту ви почуєте з тисячного залу відповідь на головне запитання: "Уходиш?".
Весь прибуток з виступу буде спрямовано на підтримку захисників і захисниць.
Коли: 31 травня 18:00.
Де: Палац спорту.
Адреса: Спортивна площа, 1.
Скільки коштує: від 449 гривень.
Подробиці за посиланням.
Lady Gaga, Adele у виконанні оркестру.
Очікуй на суміш драйву Lady Gaga та романтичних балад Adele у симфонічній обробці: Bad Romance, Poker Face, Shallow, Hello, Rolling in the Deep, Someone Like You та інші хіти зазвучать по-особливому у виконанні музикантів Gos.
Додай сюди терасу з краєвидом на вечірній Київ, захід сонця, оновлену сцену, бар із коктейлями — і отримаєш незабутній вечір!.
Коли: 31 травня, 18:00.
Де: Тераса ТРЦ Гулівер, 5 поверх.
Адреса: Спортивна пл., 1a.
Скільки коштує: від 400 гривень.
Подробиці за посиланням.
"Так а шо ти?" Випускний.
Організатори вечірки "ТАК А ШО ТИ?" влаштовують випускний в Origin Stage.
Причому запрошують на нього не лише цьогорічних випускників, а й тих, хто закінчив школу вже давно.
"Кінець травня, форма, банти, лінійка з самого ранку — і з динаміків звучить "Україно".
— 31 травня в Origin Stage можна повернутись у той день — тільки цього разу без оцінок і вчительських настанов.
І з головним голосом українських випускних — Тарасом Петриненком, який заспіває "Україно" та "Пісню про пісню" наживо".
Dress code — який хочеш, але бант, краватка чи біла сорочка тільки підсилять ефект ностальгії.
Коли: 31 травня, 18:00.
Де: Origin Stage.
Адреса: вул.
Шота Руставелі, 16А.
Скільки коштує: від 350 гривень.
Подробиці за посиланням.
Фестиваль Покоління.
Цими вихідними на ВДНГ зберуться усі шанувальники попкультури 90-х і 2000-х, адже саме там відбудеться Фестиваль Покоління.
На вас чекають дні музики, теплих спогадів, танців, інтерактивів, щирих емоцій і речей, що навіюють справжню ностальгію.
Коли: 31 травня та 1 червня 16:00-23:00.
Де: ВДНГ.
Адреса: проспект Академіка Глушкова, 1.
Скільки коштує: 500 гривень.
Подробиці за посиланням.
Сольний концерт гурту Future Culture.
1 червня у Києві відбудеться перший сольний концерт гурту Future Culture — фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2025.
П’ятеро музикантів.
Один ритм.
Справжня енергія тут і зараз.
Це не просто шоу.
Це щирість, драйв і музика, яка звучить на повну!.
Коли: 1 червня 19:00.
Де: Caribbean Club.
Адреса: вулиця Симона Петлюри, 4.
Скільки коштує: від 390 гривень.
Подробиці за посиланням.
Концерт Tember Blanche.
Tember Blanche запрошує провести перший вечір літа у зеленому серці столиці.
Це більше, ніж просто концерт — це щира, камерна зустріч просто неба, наповнена піснями, які вже стали особистими саундтреками для багатьох мешканців Києва й гостей міста.
Коли: 1 червня 19:00.
Де: Курені концертні.
Адреса: вулиця Паркова дорога, 4.
Скільки коштує: від 450 гривень.
Подробиці за посиланням.
Sting, Michael Jackson, The Beatles у виконанні оркестру.
На тебе чекає програма з хітів легендарних артистів, творчість яких об’єднує покоління та продовжує надихати мільйони! Музиканти оркестру Gos.
Orchestra виконають пісні Стінга, Майкла Джексона та The Beatles: Shape Of My Heart, Englishman In New York, Thriller, Billie Jean, Let It Be, Yellow Submarine та багато інших у симфонічній обробці.
Концерт відбудеться на просторій терасі з краєвидом на вечірні схили Дніпра.
Коли: 1 червня, 19:00.
Де: Тераса River Mall.
Адреса: Дніпровська набережна, 12.
Скільки коштує: від 400 гривень.
Подробиці за посиланням.

