/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F905313d9de091f8ea529d794354fa828.jpg)
Мав винятковий хист до малювання, мріяв про власну сім’ю. Згадаймо Михайла Головатого
Щодня о 9 ранку українці вшановують пам’ять усіх, чиє життя забрала російсько-українська війна. Нині згадаємо Михайла Головатого.
9 вересня 2024 року поліг 25-річний захисник України Михайло Головатий. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на Львівську міську раду.
Михайло Головатий народився 27 січня 1999 року у Львові. Навчався у середній загальноосвітній школі №65 міста Львова. Закінчив колишнє Професійно-технічне училище №26, згодом вступив до Відокремленого структурного підрозділу «Львівський поліграфічний фаховий коледж Української академії друкарства».
Працював у будівельній сфері міста Львова. Мав винятковий хист до малювання, у вільний час активно займався спортом. Зі слів родини, Михайло вирізнявся великою життєрадісністю та добротою, мав широке коло друзів і мріяв створити власну сім’ю.
З початком повномасштабного вторгнення РФ став на захист держави від загарбників. Після проходження навчання на Львівщині виконував бойові завдання на Донецькому напрямку у лавах 5-ї окремої штурмової Київської бригади Сухопутних військ Збройних сил України.
Життя захисника України обірвалося 9 вересня 2024 року, але повернути додому тіло воїна вдалося не одразу. Чин похорону воїна відбувся 16 травня у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла у Львові. Поховали захисника на Личаківському кладовищі, на полі Почесних поховань новітніх Героїв.
У Михайла Головатого залишилися батьки, двоюрідна сестра, тітка, племінники та бабуся.
«Главком» долучається до хвилини мовчання. Ми вшановуємо памʼять усіх українців, які загинули у боротьбі за Батьківщину. Ми згадуємо загиблих від рук російських загарбників, запалюємо свічки пам’яті та схиляємо голови у скорботі під час загальнонаціональної хвилини мовчання, вшановуючи світлу пам’ять громадян України, які віддали життя за свободу і незалежність держави: усіх військових, цивільних та дітей, усіх, хто загинув у боротьбі з російськими окупантами та внаслідок нападу ворожих військ на українські міста і села.

