До Дня матері військовий випустив зворушливу пісню-сповідь
Платформа «Культурні сили» з нагоди Дня матері представила особливу пісню від військовослужбовця Мирослава Кувалдіна. Захисник випустив зворушливу композицію «Мамо», яку присвятив найріднішій людині – матері, й водночас – кожній українській жінці, яка виховала сина чи доньку-воїна. Про це повідомляє «Главком».
«Кожен акорд цієї пісні – це безмежна любов до матері, яка благословляє перед стрибком у невідомість, – ділиться Мирослав. Ця ніжна пісня народилася не в тиші студії, а в гуркоті війни, де кожна мить стає кришталево ясною, а цінність життя відчувається з неймовірною гостротою. У цьому плинному часі, де «потім» може ніколи не настати, виникла потреба озвучити найсокровенніше – почуття дитини до матері».
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F791c02c20f3c4409ed5f033be5280917.jpg)
Доля матері воїна – це щоденна молитва, незламна підтримка та нескінченне чекання. Чекання з бою, з полону, часом – всупереч усім надіям. Сьогодні українська мати стала символом неймовірної віри, самопожертви та безмежної любові.
«У час випробувань кожна українська мати знайшла в собі силу благословити своїх дітей на захист рідної землі, коли іншого вибору не залишилося», – розповідає Мирослав Кувалдін. «Ця пісня – наш уклін усім матерям України, які свідомо відпускають найцінніше – своїх дітей – заради майбутнього нашої країни».
Матері українських воїнів – хранительки пам’яті, сили традиції, вони є моральною опорою, що веде дитину змалечку до рішення стати захисником. Не тільки про цю війну – так було завжди: українські матері були джерелом того виховання і цінностей, які зрештою привели сотні тисяч українців до лав УСС, УГА, армії УНР і УПА.
«Мама – це не просто слово, це цілий світ, сповнений безумовної підтримки та безмежної любові, яка не потребує обіцянок чи клятв, яка підтримує, незважаючи ні на що, – додав автор, – У цій пісні немає слова «дякую», адже сама мелодія, кожне слово – це і є вдячність, глибока і щира».
Мирослав Кувалдін з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України, пройшовши шлях від територіальної оборони до 59-ї бригади та зрештою – до «Культурного десанту».

