Франція обслуговуватиме передані Україні Caesar за рахунок заморожених активів РФ
Франція використовуватиме доходи від заморожених російських активів для обслуговування самохідних артилерійських установок Caesar, які поставили Збройним силам України. Про це пише Le Figaro, передає«Главком».
Міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро заявив, що йдеться про кошти, отримані з відсотків з заморожених російських активів. Їх мобілізують для забезпечення технічної підтримки САУ Caesar через франко-німецький концерн KNDS, який у червні 2024 року вже відкрив дочірню компанію та центр технічного обслуговування в Україні.
Мета таких дій – посилити тиск на Росію та поставити Україну в сильнішу позицію для початку мирних переговорів.
Додамо, що сьогодні до Києва для зустрічі «коаліції рішучих» прибув очільник Франції Еммануель Макрон. Вінозвучив три головні послання до українців. Очільник Франції наголосив, що мирна угода, яка має бути укладена, повинна гарантувати її безпеку.
