/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F45%2Fa9d67b483bdc0abd83b63562f9769dd8.jpg)
Не тільки Кремль. Політолог пояснив, куди 9 травня можуть вдарити 100 українських ракет
Багато об'єктів залишилось без захисту від ударів з повітря
Військовий парад 9 травня на Красній площі біля стін Кремля у Москві може пройти під акомпанемент ударів українських ракет і дронів, тому у столицю країни-агресора стягнули засоби протиповітряної оброни (ППО) із усієї Росії. Тим самим було оголено інші чутливі до ударів з повітря об’єкти.
Про це в ефірі YouTube-каналу Telegraf UA розповів керуючий партнер "Національної антикризової групи" Тарас Загородній. Він пояснив, хто буде вибирати напрямки завдавання ударів.
— Ми повинні зрозуміти одну річ: визначати, куди бити, в першу чергу буде Генеральний штаб. Він виходить з можливості стратегічних завдань, які стоять перед Україною. Якщо вони стягнули в Москву всю ППО, яку тільки можливо (з Чечні, з інших частин країни), це означає, що багато об'єктів залишилось без захисту, — каже політичний експерт.
За його словами, з точки зору війни розумніше було б нищити залишену без захисту нафтогазову інфраструктуру, військові заводи, бо це відповідає завданням, які ставить перед собою Україна щодо знекровлення Росії та виграшу у війні.
— Якщо буде можливість влаштувати повітряну тривогу в Москві, мабуть, це треба робити. Але ви повинні розуміти, що війна — це ресурси. Якщо є, наприклад, 100 ракет, ними краще роздовбати порти Новоросійська чи Казань, де знаходяться військові заводи, — пояснює керуючий партнер "Національної антикризової групи".
На його думку, так легше досягти відповідного ефекту, оскільки "битися головою об стінку", щоб подолати систему ППО у Москві, — не факт, що буде доцільним.
— Тому будуть вирішувати військові. Я впевнений, що вони знайдуть правильне рішення, — підсумував Тарас Загородній.
Нагадаємо, раніше він назвав "Телеграфу" двох "союзників" України, які викачають нафту і газ Сибіру без Росії.

