/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F2a067b18df612a4020f94e57ef423995.jpg)
САП подала позов на конфіскацію майна у родини екскерівника ТЦК Запорізької області
Як повідомляв Укрінформ, про це САП повідомляє у Фейсбуці.
Прокурором САП за матеріалами Державного бюро розслідувань та Національного агентства з питань запобігання корупції пред’явлено позов про визнання необґрунтованими активів та їх стягнення в дохід держави (цивільна конфіскація), якими користується родина колишнього керівника одного з обласних ТЦКта СП.
Мова йде про: будинок із земельною ділянкою та два автомобілі, зареєстровані на дружину посадовця; квартиру, зареєстровану на його дочку та 20 тис. доларів, які він набув разом із дружиною.
Аналізом доходів і видатків посадовця та його сім’ї встановлено неможливість набуття вказаного майна за рахунок законних доходів.
Крім того з’ясовано, що зазначене майно придбано за готівку, тоді як законні доходи витрачались родиною переважно безготівково.
Зважаючи на це, прокурор САП звернувся до Вищого антикорупційного суду з позовом про визнання необґрунтованими цих активів та їх стягнення в дохід держави.
За заявою прокурора судом у порядку забезпечення позову накладено арешт на об’єкти нерухомості, що є предметом позову та продовжують перебувати у власності дружини й дочки декларанта.
Як поінформували в ДБР, йдеться про факти можливого незаконного збагачення родини колишнього керівника Запорізького обласного ТЦК та СП.
Як повідомляв Укрінформ, САП заявила позов про визнання необґрунтованими активів, якими користується депутат однієї із селищних рад Броварського району Київської області.

