"Вірю, що можу зустріти ту, яка змінить життя": Цимбалюк розповів, чому іде на "Холостяк"
"Вірю, що можу зустріти ту, яка змінить життя": Цимбалюк розповів, чому іде на "Холостяк"

"Вірю, що можу зустріти ту, яка змінить життя": Цимбалюк розповів, чому іде на "Холостяк"

Головний герой 14 сезону шоу "Холостяк" Тарас Цимбалюк розповів, чому погодився на участь у проєкті. Актор каже, що на це є кілька причин.

Про це Тарас Цимбалюк повідомив у своєму Instagram.

За його словами, перша причина, чому він вирішив піти на шоу "Холостяк" — це те, що він бачить цей проєкт для себе, як новий телевізійний досвід та виклик. Мовляв, Тарас неодноразово співпрацював із каналом СТБ, зіграв багато ролей і каже, що в них склалися хороші стосунки. Також він вірить, що у цьому форматі він разом з телеканалом створить щось цікаве для глядачів.

Друга причина, за словами Тараса Цимбалюка, — він уже кілька років не перебуває у стосунках. Зокрема, вірить, що на проєкті може зустріти людину, яка вплине на його особисте життя.

"Також мені приємно ще й у такому амплуа з'єднатися з глядачами, які давно слідкують за моєю творчістю, та ще знаю, що для багатьох людей реаліті-шоу "Холостяк" — улюблений проєкт на ТБ, тож намагатимуся зробити все, щоб ви й надалі лишалися фанатами цієї програми!" — написав Цимбалюк на своїй сторінці.

Хто такий Тарас Цимбалюк

Тарас Цимбалюк — український актор театру, кіно та телебачення. Народився 16 грудня 1989 року в місті Корсунь-Шевченківський у родині викладачів.

Актор двічі був одружений. Перший шлюб у Тараса був із його одногрупницею. Вдруге Тарас Цимбалюк був одружений зі стилісткою Тіною Антоненко. Про їхні стосунки стало відомо в грудні 2019 року. Пара одружилася через три роки після початку стосунків. Пропозицію актор зробив у прямому ефірі танцювального шоу "Танці з зірками" 2020 року. Але вже через рік після весілля пара також розлучилася.

Минулого року стало відомо про те, що Цимбалюк уже понад два роки у стосунках із бізнесвумен Світланою Готочкіною. Він навіть зробив їй пропозицію, але до весілля справа поки не дійшла.

Нагадаємо, героєм 13-го сезону "Холостяка" був ветеран та письменник Олександр "Терен" Будько. Його обраницею стала волонтерка Інна Бєлєнь, проте блогерка Олена Мандзюк нещодавно заявила, що насправді стосунків між ними не було.

Теги за темою
актор
Джерело матеріала
loader
loader