На Запорізькому напрямку росіяни через брак піхотинців кидають на штурми танкістів і артилеристів - Волошин
На Запорізькому напрямку росіяни через брак піхотинців кидають на штурми танкістів і артилеристів - Волошин

На Запорізькому напрямку росіяни через брак піхотинців кидають на штурми танкістів і артилеристів - Волошин

Намагаючись вийти на кордон Дніпропетровської області до 9 травня, армія РФ зазнає значних втрат, тому через відсутність піхотинців на штурми кидає танкістів, артилеристів та саперів.

Про це в коментарі Укрінформу розповів речник Сил оборони Півдня Владислав Волошин.

«За даними нашої розвідки, на Запорізькому напрямку після декількох днів інтенсивних атак у росіян закінчились піхотинці-штурмовики, і в штурмові підрозділи «одноразових солдатів» переводять танкістів, артилеристів і військовослужбовців підрозділів бойового забезпечення (саперів, зенітників, звʼязківців та інших). Найбільшу нестачу особового складу для штурмових дій відчувають підрозділи 35, 49 і 18 загальновійськових армій Південного ВО РФ. В окупантів стоїть завдання до 9 травня мати якісь суттєві здобутки, наприклад вийти на адміністративний кордон Дніпропетровської області чи взяти під контроль плацдарм під Запоріжжям, але виконувати ці завдання вже немає ким, тому на «гарматне мʼясо» кидають усіх, хто є в «нештурмових» підрозділах. Це викликає обурення, особливо серед артилеристів, яких потрібно спеціально навчати і готувати, а їх кидають захоплювати українські траншеї», - повідомив Волошин.

Він також відзначив, що в штурмових діях був помічений і згодом ліквідований темношкірий найманець, який воював на боці РФ.

Як повідомляв Укрінформ, російські окупаційні війська минулої доби збільшили кількість штурмових дій на Новопавлівському напрямку з 15 до 50.

Теги за темою
війна
Джерело матеріала
loader
loader