/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F104%2Fa792192e260d302b7834c48686a03146.jpg)
Угодою про копалини Україна прискорить інвестиції в енергетику - гендиректор ДТЕК Тімченко для FOX
Про це в коментарі американському виданню FOX Business повідомив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.
«Інвестиційний фонд з відновлення України, створений спільно зі Сполученими Штатами, — це важливий крок уперед на шляху відновлення країни після війни.
Це сильний сигнал для світу: Україна відкрита для бізнесу.
Ця угода створює основу для пришвидшення приватних інвестицій в енергетичний сектор, який має одні з найбільших нерозроблених резервів у Європі», — сказав він.
Зазначається, що Тімченко прибув до Вашингтону за кілька тижнів до підписання угоди, щоб провести переговори з високопосадовцями США щодо потенціалу України у сфері нерозроблених ресурсів — особливо запасів нафти й газу на заході країни.
Гендиректор ДТЕК вважає, що враховуючи досвід роботи з американськими компаніями є всі передумови для розширення приватних інвестицій в Україну за підтримки американських установ.
Раніше ДТЕК Ріната Ахметова домовився з американською GE Vernova про будівництво першої в Україні цифрової підстанції.
Надіслано з i.
