/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F8333830ba6bbac4a2a81e442b339a995.jpg)
Парад Путіна під загрозою: у Раді говорять про можливість удару по Красній площі
Головне:
Секретар Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко заявив, що в України є можливість атакувати ударними дронамі парад, який має відбутися в Москві 9 травня.
"Я думаю, що росіяни 100% стягнути все ППО з Росії, яке тільки є, для того, щоб прикрити Червону площу", - наголосив він під час ефіру на Радіо NV.
Водночас народний обранець звернув увагу на те, що за останній час Україна значно розширила свої можливості у виробництві засобів дальнього ураження.
"Я думаю, що все буде стягнуто на Красну площу, але дивіться, у нас зараз потужні можливості з виробництва засобів дальнього ураження, тому скажімо так, якщо є бажання, спланувати таку операцію - це невеликі складнощі", - зазначив Костенко.
Раніше повідомлялося про те, що Україна готує альтернативу параду Путіна в Москві. Президент України Володимир Зеленський запросив європейських лідерів відвідати Київ 9 травня як символ дипломатичної єдності.
Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що один із лідерів ЄС погодився поїхати на парад до Путіна 9 травня. Прем'єр-міністр Словаччини заявив про намір поїхати на парад до Москви.
Як повідомляв Главред, раніше"Парад Перемоги" в Москві закінчився скандалом. І за чисельністю військової техніки він поставив антирекорд в історії країни-агресора Росії.
Більше новин:
Хто такий Роман Костенко
Роман Костенко - народний депутат України, Секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, полковник СБУ, пише Вікіпедія.
