У Харкові під час перевірки документів чоловік погрожував ножем співробітнику ТЦК
У Харкові під час перевірки документів чоловік погрожував ножем співробітнику ТЦК

У Харкові під час перевірки документів чоловік погрожував ножем співробітнику ТЦК

29 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що під час перевірки облікових документів у громадян відбувся конфлікт. Під час перевірки документів 29-річний чоловік поводив себе агресивно та діставши ніж погрожував його застосуванням. Про це повідомили в пресслужбі поліції Харківщини.

При виїзді слідчо-оперативної групи до правоохоронців із письмовою заявою звернувся співробітник Шевченківського РТЦК та СП. Він пояснив, що порушник не пройшов перевірку військово-облікових документів та під час конфлікту погрожував йому ножем. Речовий доказ – ніж вилучено.

За даним фактом сектором дізнання відділу поліції № 1 Харківського РУП № 3 ГУНП в Харківській області відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає пробаційний нагляд на строк до двох років або обмеження волі на той самий строк. Ведеться слідство.

Джерело матеріала
loader
loader