/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2Fea48083c4ae478b71ec393fc4072a9b4.jpg)
Частина українців втратить бронювання: в Міноборони оприлюднили список
Бронювання від мобілізації втратять певні фахівці медичної сфери. Йдеться про людей, які пройшли навчання за військово-медичними спеціальностями і зараз потрібні для роботи у підрозділах ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.
Зокрема, бронювання знімуть з санітарних інструкторів (медичних сестер і братів), фельдшерів, військовозобов’язаних осіб офіцерського складу з підготовкою за фахом "лікувальна справа (сімейний лікар)" за контрактом строком на 1 рік.
"Причина - дефіцит кадрів у фронтових медичних підрозділах після набуття чинності постановою КМУ №36, яка передбачає 100% бронювання медиків", - йдеться у повідомленні.
У Міноборони зазначають, що розбронювання буде "точковим" та погодженим з МОЗ і обласними департаментами.
Мета скасування бронювання з певних фахівців - не зняти захист з усіх, а забезпечити на передовій надання медичної допомоги пораненим.
"Мова не про масовість, а про відповідальне кадрове рішення для порятунку життів", - написали у прес-службі відомства.
Новина доповнюється...
Інші новини:
Мобілізація в Україні
Мобілізація в Україні - комплекс заходів, які проводяться з 2014 року у зв'язку з військовим вторгненням Російської Федерації.
У період із 2014 до 2015 року Київ провів шість хвиль часткової мобілізації, під час якої до армії призивали переважно громадян із досвідом військових дій або строкової служби в армії віком від 20 до 60 років.
24 лютого 2022 року Росія здійснила повномасштабне військове вторгнення в Україну. Київ оголосив загальну мобілізацію. До лав Сил оборони і безпеки призиваються військовозобов'язані громадяни (переважно - чоловіки) віком від 25 до 60 років.

