/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2F8a1fa8afe547a1496228e34e20a65189.jpg)
У Міноборони Німеччини переконані, що НАТО є і залишатиметься основою безпеки Європи
НАТО є і залишатиметься основою безпеки Європи. Про це для матеріалу LIGA.net "Між Трампом та Кремлем. Як Європа готується зміцнювати оборону без США" повідомила речниця Федерального міністерства оборони Німеччини у справах оборонного альянсу Соня Момберг.
Відповідаючи на запитання, чи бачить Німеччина потребу у створенні нових безпекових альянсів для захисту Європи, Момберг запевнила: "НАТО є і залишатиметься основою безпеки Європи".
Торкаючись теми України та її підтримки, речниця німецького Міноборони заявила, що позиція Берліну щодо довгострокової перспективи безпеки України "широко обговорювалася в минулому".
"Уряд Німеччини продовжуватиме надавати суттєву підтримку Україні", – сказала вона.
- 21 березня 2025 року прем'єр Польщі Туск повідомив про рішення Євросоюзу посилити захист від Росії упродовж п'яти років.
- 26 березня Рютте назвав Росію "найзначнішою і найтемнішою" загрозою для Альянсу.
- 2 квітня Рютте заявив, що Європа повинна "активізуватися", оскільки Сполучені Штати зосередяться на Азії.
- 4 квітня держсекретар США Рубіо сказав, що члени НАТО мають залучати більше коштів на оборону, адже "це не про гроші, а про можливості".
Читайте повну статтю
Між Трампом та Кремлем. Як Європа готується зміцнювати оборону без США

