Латвія передала Україні партію безпілотників
Латвія передала Україні партію безпілотників

Латвія передала Україні партію безпілотників

Дві латвійські компанії в межах коаліції безпілотників за перше півріччя поставлять українцям 12 тис. безпілотників

Латвія відправила в Україну нову партію БпЛА у межах міжнародної коаліції безпілотників.
Про це напередодні повідомив міністр оборони Латвії Андріс Спрудс у соцмережі Х.

“Ще 1500 бойових безпілотників прямують з Латвії до України. Дві латвійські компанії в рамках міжнародної коаліції безпілотників за перше півріччя поставлять 12 тис. безпілотників”, – написав посадовець і оприлюднив фото і відео.

???????????????????? No Latvijas ceļā uz Ukrainu dodas vēl 1500 kaujas droni. Divi Latvijas uzņēmumi starptautiskās dronu koalīcijas ietvaros gada pirmajā pusē piegādās 12000 dronus. ????????

— Andris Spruds (@AndrisSpruds)

Нагадаємо, Кабінет міністрів Латвії схвалив інвестиції у 10 млн євро в українську індустрію дронів. Це сприятиме співпраці між оборонними галузями обох країн та реалізації спільних проектів.

 Також повідомлялося, що Латвія замовила для України бронемашини Patria. Кількість замовлених машин не уточнювали.





Теги за темою
Україна Відео
Джерело матеріала
loader
loader