Урожай здивує: як правильно підживлювати малину навесні і влітку
Урожай здивує: як правильно підживлювати малину навесні і влітку

Урожай здивує: як правильно підживлювати малину навесні і влітку

Дачники радять підживлювати малину у три етапи, для отримання рясного врожай ягід.

Ви дізнаєтесь:

Малина — одна з найпопулярніших культур на дачних ділянках, однак не кожному дачнику вдається отримати рясний і смачний врожай. Як правильно доглядати за малиною, щоб кущі щедро плодоносили, про це пише портал На Пенсії.

Главред вирішив з'ясувати, які саме підживлення потрібні малині протягом сезону та коли їх краще вносити, аби ягоди тішили рясністю і смаком.

Вам також може бути цікаво: Полуницю втомитеся збирати: чим підживити ягоду для рекордного врожаю

Перше підживлення проводять ранньою весною: рослинам необхідні азот для активного росту пагонів, фосфор для розвитку кореневої системи та калій для закладки майбутніх зав’язей. Досвідчені дачники радять розвести 1 кг гною у 10 л води і поливати цією сумішшю малинові ряди — приблизно один метр ряду на одну порцію.

Через два тижні варто оглянути листя: якщо воно бліде, рекомендують провести додаткове підживлення розчином нітроамофоски (2 столові ложки на 10 л води).

Коли на кущах з'являються зав’язі, малину підживлюють комплексними добривами з азотом, фосфором та калієм. Одним із природних варіантів є настій з трав і бур’янів — його вносять у розрахунку 5–7 літрів на квадратний метр після поливу.

У кінці літа або на початку осені важливо припинити стимуляцію росту нових пагонів. У цей період азотні добрива виключають, а для зміцнення рослин перед зимою використовують калійні підживлення — наприклад, сульфат калію або калімагнезію (2 столові ложки на 10 л води).

Читайте також:

Що відомо про сайт На пенсії

Інформаційний портал, на базі популярного друкованого видання - газети "На пенсії". На сайті публікуються корисні поради на всі випадки життя.

Джерело матеріала
loader
loader