/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F120b9f317956d85129f1e8499ee6e66d.jpg)
Тактика росіян має одну особливість, – в бригаді "Рубіж" про зміни на Куп’янщині та Сіверщині
Про це у розмові з 24 Каналом наголосив начальник розвідки зенітного ракетно-артилерійського дивізіону бригади "Рубіж" Данило Борисенко, підкресливши, що непомітно нічого, що вказувало б на те, що на Куп'янському чи Сіверському напрямках ворог хоче взяти перепочинок чи послабив намагання зайняти нові території.
Як дії ворог на Куп'янщині та Сіверщині?
Тактика російських окупантів, зі слів Борисенка, протягом останніх декількох місяців однакова і полягає у тому, аби прорватися малими піхотними групами до українських позицій, закріпитися в лісосмугах або на околицях населених пунктів.
Тактика росіян має одну особливість, вони зараз дуже часто намагаються використовувати мотоцикли й багі, щоб швидким підскоком подолати дистанцію до українських передніх позицій,
– розповів Борисенко.
Ворог хоче дістатися до них якомога ближче, щоб українські пілоти FPV-дронів або підрозділи вогневої підтримки не встигли їх уразити на шляху висування. Начальник розвідки зенітного ракетно-артилерійського дивізіону зазначив, що якщо російським війська десь вдається закріпитися в посадці, то вони очікують там наступні групи піхоти.
Коли вони накопичують достатньо сил та засобів, то далі з цієї лісосмуги продовжують робити спроби ривків. Проте на Куп'янському та Сіверському напрямках фронту ворог успіху не має.
"Він ефективно нищиться FPV-дронами, артилерією, мінометами. Навіть зенітники, які мають на озброєнні артилерійські системи типу ЗУ-23-2 активно долучаються до підтримки піхоти", – озвучив Борисенко.
Зі слів начальника розвідки зенітного ракетно-артилерійського дивізіону, найбільша помилка – недооцінювати ворога. Він зауважив, що поки не видно, що російська армія видихається.
У противника вистачає дронів. За минулу добу по всій лінії фронту ідентифікували понад 2300 злетів FPV-дронів. Також поширені в нього дрони на оптоволокні. Це дуже загрозлива сила,
– озвучив Борисенко.
Українські передові підрозділи та логістичні шляхи потерпають від дронових атак ворога. Щоб від них захиститися, потрібні в першу чергу засоби РЕБ та маскувальні сітки.
Нагадаємо, про тактику противниказастосовувати мотоциклетну техніку розповів днями й речник Сил оборони Півдня Владислав Волошин, додавши, що ворог на певних ділянках фронту замість малих піхотних груп штурмує великими підрозділами. З його слів, мотоцикли, на яких переміщуються російські бійці, складно знищити, тому що вони дуже швидко рухаються, але СОУ це вдається.
