Розміщена за роутером фольга покращує сигнал Wi-Fi: лайфхак
Розміщена за роутером фольга покращує сигнал Wi-Fi: лайфхак

Розміщена за роутером фольга покращує сигнал Wi-Fi: лайфхак

Жахливий сигнал Wi-Fi заважає роботі та перегляду улюбленого контенту в інтернеті. На щастя, є свіжий лайфхак, що залишить цю проблему в минулому.

Вісім років тому дослідники з Дартмутського коледжу та Колумбійського університету (США) показали, як правильно використовувати фольгу для створення «віртуальної стіни», що покращить передачу сигналів Wi-Fi по всьому будинку.

Науковці повідомили, що така проста річ, як алюмінієва фольга, здатна відбивати радіохвилі та покращувати сигнал. Її потрібно закріпити у вигляді півкола за антенами роутера, як показано на знімку.

Команда вчених засвідчила, що таким чином можна вдвічі посилити сигнал Wi-Fi у деяких зонах будинку. Але є проблема: водночас це може послабити сигнал в інших куточках приміщення, розповіло видання Daily Mail.

Про що дізналися науковці?

Вчені не обмежилися фольгою під час випробувань методу в Дартмутському коледжі. Вони проаналізували дію спеціалізованих відбивачів, які були розроблені за допомогою певного алгоритму та надруковані на 3D-принтері для цих експериментів.

Метою команди було виявлення дешевого відбивача, що зможе посилювати або послаблювати сигнал у міру потреби. Попри те, що надруковані відбивачі демонстрували гарні результати, звичайна алюмінієва фольга теж не пасла задніх.

Фольговий бум у соцмережах

Нещодавно простий метод посилення сигналу Wi-Fi за допомогою фольги раптом згадав один із користувачів соціальних мереж. І тим самим спричинив в інтернеті справжній бум.

Автор вірусного посту, зокрема, порадив: «Покладіть алюмінієву фольгу за свій Wi-Fi-роутер і подякуйте мені пізніше!»

Один із коментаторів пояснив: «Алюмінієва фольга за маршрутизатором працює як параболічний відбивач, відбиваючи радіохвилі вперед і концентруючи сигнал там, де він вам найбільше потрібний».

Пізніше інший захоплений коментатор написав: «Дивно, що проста алюмінієва фольга може зробити із сигналом Wi-Fi. Тепер у мене в кімнаті є Wi-Fi, який не вимикається кожні 5 секунд!»

А отже, хоча попервах цей дешевий метод може здатися нісенітницею, науковці довели, що він справді працює. Дослідники засвідчили, що алюмінієва фольга ефективно поліпшує бездротове з’єднання.

Джерело матеріала
loader
loader