Майже всі пакистанці вимушено залишили Індію
Майже всі громадяни Пакистану, які мали залишити Індію у зв'язку з рішенням Нью-Делі анулювати їхні візи після теракту в Джамму та Кашмірі, поїхали з Індії. Як передає «Главком», про це з посиланням на дані індійського МВС повідомила газета Hindu.
Наголошується, що з 24 квітня 537 громадян Пакистану залишили Індію через контрольно-пропускний пункт в Аттарі в індійському штаті Пенджаб. Міграційна влада Індії продовжує перевірку виконання рішення індійського уряду після того, як термін для виїзду з країни для пакистанців закінчився 27 квітня.
МЗС Індії 24 квітня оголосило про рішення негайно призупинити видачу віз громадянам Пакистану і анулювати з 27 квітня видані раніше документи.
Ранвіше акистанські війська відкрили вогонь уздовж лінії розмежування. Також повідомляється про порушення режиму припинення вогню в секторі Навгам у районі Хандвара в окрузі Купвара.
