/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F3%2F3f8c8ec4e7948670ad9b9753e947bdc1.png)
Політолог розповів, що робити, якщо США вийдуть з мирних перемовин: «На цьому етапі, як мінімум ми маємо»
Про це він розповів у програмі «Особистість з Сергієм Дойком».
За словами гостя програми, для нього це не була новина, що США можуть вийти з переговорного процесу, оскільки Трамп завжди казав, що хоче якомога швидше закінчити російсько-українську війну, аби зайнятися внутрішньополітичними питаннями та Індо-Тихоокеанським регіоном.
«Багато кого це розчарувало, тому що ми звиклись, що є центральним об'єктом, і наш внутрішній егоїст каже, що нам усі повинні допомагати. Не сперечаюся з тим, що нам багато хто що винен, тому що ми не просто віддали ядерне озброєння, щоби у майбутньому нічого не отримати. Але на цьому етапі як мінімум ми маємо перестати нити і почати працювати. Ми маємо закріпити у своїй голові, що Трамп у будь-якому разі буде відвертатися від України, м'яко кажучи», - пояснює Андрій Городницький.
Однак, констатує він, Україні залишається не сама, з нами ЄС, звідти лунають слова підтримки, а також є непогані контракти, які допоможуть розвинути наш ВПК. Зокрема, зазначає експерт, йдеться особливо про Норвегію і Данію, хоча цього все одно не достатньо.
«Якщо США відвертаються, ми будемо отримувати набагато менше підтримки з точки зору політичного лобізму. Чому США є такими впливовими? Чому із США завжди так співпрацювали і зокрема закуповували американське озброєння? Воно дуже популярне і досить-таки якісне, це правда. А, по-друге, разом із цим озброєнням йде певний політичний лобізм, політичний контроль і політичний захист», - підкреслює Андрій Городницький.
Також Politeka писала про те, що Мусієнко пояснив, чому позиції США та України щодо мирного урегулювання знову розійшлись.

