/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F1c569dc18d29e475a586c95bfe3f288f.jpg)
Через землетрус у Стамбулі постраждали 236 людей
Про це повідомив міністр охорони здоров’я Кемаль Мемішоглу на пресконференції в провінційному управлінні AFAD у Стамбулі, передає кореспондент Укрінформу.
“Загалом 236 громадян звернулися до медичних закладів з таких причин, як паніка, травми внаслідок падіння та стрибків… Переважна більшість отримали меддопомогу амбулаторно. Усі вони в задовільному стані, лікування триває”, - повідомив міністр.
З числа постраждалих, 173 звернулися за меддопомогою в Стамбулі, 24 у Текірдагу та Сакарії, 2 у Ялові та 3 у Бурсі.
У зв'язку із землетрусом на наступні два дні в школах Стамбула скасували навчання.
“Є тріщини на фасадах лише двох наших шкіл. Інших проблем немає. У МВС нас попросили закрити школи на завтра та післязавтра, щоб вони могли бути пунктами збору в разі можливої проблеми. Ми вирішили закрити школи завтра та післязавтра”, - повідомив міністр освіти Юсуф Текін.
Як повідомляв Укрінформ, сьогодні вдень у Мармуровому морі біля берегів турецької провінції Стамбул стався землетрус силою 6,2 бала за шкалою Ріхтера.

