/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fad82a5c732a03655efa05b242c9213fd.jpg)
Керівник ChatGPT заявив, що OpenAI купив би браузер Google Chrome - ЗМІ
Як повідомляє Bloomberg, про це в суді сказав керівник ChatGPT OpenAI Нік Терлі, відповідаючи на запитання про те, чи планує компанія купити браузер Google, передає Укрінформ.
«Так, ми б купили, як і багато інших сторін», - зазначив Терлі.
Він додав, що якщо Chrome буде більш глибоко інтегрований в OpenAI, це дозволить створити кращий інформаційний продукт.
Міністерство юстиції викликало Терлі для дачі свідчень у межах тритижневого судового розгляду, спрямованого на визначення того, які зміни компанія Alphabet Inc. має внести у свій бізнес.
Минулоріч федеральний суддя визнав, що компанія (до складу якої входить Google – ред.) монополізувала пошуковий ринок.
Суддя Аміт Мехта має вирішити до серпня, які методи ведення бізнесу Google має змінити. Міністерство юстиції змушує компанію відмовитися від Chrome.
Наразі чат-бот OpenAI, ChatGPT, має лише розширення у браузері Google Chrome, доступне для завантаження.
«Ми могли б запропонувати справді неймовірні враження, якби ChatGPT був інтегрований у Chrome. Ми б мали можливість познайомити користувачів з тим, як виглядає перший досвід ШІ», - сказав він.
Терлі зауважив, що одна з найскладніших проблем компанії сьогодні – це розподіл. Хоча компанія досягла угоди щодо інтеграції ChatGPT в iPhone від Apple Inc., вона не мала успіху з виробниками смартфонів Android, сказав він.
Раніше керівник Google визнав, що компанія почала платити Samsung Electronics Co. у січні за попередню установку програми Gemini AI на своїх телефонах.
Терлі зазначив, що «хвилюється, що нас можуть закрити» деякі великі компанії на ринку, такі як Google.
«У нас є потужні конкуренти, які контролюють точки доступу того, як люди знаходять продукти, включно з нашим. Люди знаходять через браузер або через магазин додатків. Справжній вибір стимулює конкуренцію. Користувачі повинні мати можливість вибору», - сказав він.
ChatGPT, який був запущений у листопаді 2022 року, швидко став вірусним успіхом. У лютому OpenAI заявила, що має понад 400 мільйонів активних користувачів щотижня.
Терлі сказав, що компанія перевищила свої цілі на 2024 рік щодо щотижневих активних користувачів, але не назвав цифр.
Антимонопольні заходи, запропоновані Міністерством юстиції, включають примушення Google до продажу браузера Chrome, ліцензування пошукових даних для конкурентів і припинення дії платних контрактів на ексклюзивні позиції у додатках і пристроях.
У Google заявили, що пропозиція уряду завдасть шкоди споживачам, погіршивши повсякденні продукти Google, і що це зашкодить лідерству США в галузі технологій.
Якщо суд зобов’яже Google продати свій популярний веббраузер, це стане першим рішенням суду про розпад великої американської компанії після розколу AT&T у 1980-х роках.
Як повідомляв Укрінформ, щотижнева кількість активних користувачів ChatGPT у лютому перевищила 400 мільйонів. В OpenAI заявили, що ChatGPT щотижня використовують 5% населення світу.
В минулому році компанія OpenAI уклала багаторічну угоду з видавництвом Condé Nast, яка дозволить стартапу використовувати контент таких медіабрендів, як The New Yorker, Vogue, GQ, Vanity Fair і Bon Appétit.
Компанія також підписала угоду, яка надасть їй доступ до контенту найбільших новинних видань, що належать медіахолдингу News Corp. Це, зокрема, The Wall Street Journal, MarketWatch, Times та інші.
Фото із сайту as.com

