/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F26528859bdbf067638187e7446324cca.jpg)
Не піддаються РЕБам: чим ЗСУ могли знищити базу запуску "Шахедів" на Курщині
Військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник ЗСУ в запасі Роман Світан припустив, яка саме зброя туди прилетіла, передає 24 Канал.
Район Тьоткіно є своєрідним російськими клином, території навколо якого контролюють Збройні Сили України.
Де розташоване Тьоткіно: дивитись на карті
"Його вже треба зрізати, імовірно, ми так і зробимо, адже частина наших військ підійшла до правого берега Сейма", – зауважив Світан.
Чим вдарили ЗСУ
Відомо, що зараз територію біля Тьоткіно росіяни використовують як базу, укріпрайон, який містить досить серйозні пункти управління, зокрема й місця, звідки запускаються безпілотники.
По цій території відпрацювала українська авіація, цікаво, що це відбулося не вперше. Цього разу, імовірно, запускалися плануючі авіаційні бомби, на кшталт французьких HAMMER, вважає льотчик-інструктор.
Зверніть увагу! Французька авіабомба AASM HAMMER — це високоточна модульна зброя масою 250 або 1000 кг, призначена для ураження наземних цілей з великої відстані (до 70 км). Вона оснащується системами наведення GPS/INS, інфрачервоною або лазерною, забезпечуючи точність до 1 метра. HAMMER сумісна з багатьма бойовими літаками, зокрема Rafale, Mirage 2000, F-16 і може бути адаптована до радянських типів.
Вони мають можливість запуску з малої висоти, мають ракетний прискорювач, який дає можливість піднятися ці 250-кілограмові авіаційні бомби на певну траєкторію і далі планувати точно на ціль.
Чудова система навігації, яка ніяк не реагує на російські РЕБи і виконує бойові завдання,
– зауважив військовий аналітик.
Нагадаємо, що 13 квітня українська авіація вдарила по позиціях окупантів на цукрозаводі у Тьоткіно. Ймовірно, ворог там зберігав обладнання і організував цехи попередньої підготовки дронів.

