/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2Fd05aa1bd123f27df56537a48326f075c.jpg)
Bluesky запускає перевірку синього чека
Bluesky оголосила , що запускає перевірку синім чеком, підтверджуючи попередні чутки про те, що ця функція була на шляху до платформи.
Подібно до оригінальної блакитної перевірки Twitter ( RIP ), блакитна перевірка Bluesky перевіряє, чи відомі облікові записи є легітимними, що дозволяє користувачам легко довіряти дописам в обліковому записі.
На самому ранньому етапі Bluesky працюватиме з кількома обраними «Довіреними верифікаторами», які є незалежними організаціями, які можуть перевіряти облікові записи як члени своєї команди. Наприклад, компанія може підтвердити членів своєї команди зі зв’язків із громадськістю за допомогою синіх галочок, що полегшить користувачам переконання, що цим людям можна довіряти як джерелам новин компанії.
Bluesky каже, що його команда модераторів перевірятиме кожну нову перевірку, щоб підтвердити автентичність.
У Bluesky вже була форма підтвердження, яка дозволяла будь-якому користувачеві вказати домен, який їм належить, як ім’я користувача. Наприклад, ви б знали, що обліковий запис TechCrunch справжній, оскільки він підтверджений за допомогою доменного імені TechCrunch , до якого не зможе отримати доступ імітатор.
У випадку публічних діячів, таких як знаменитості, журналісти та політики, цей додатковий рівень перевірки може допомогти платформі скоротити дезінформацію від імітаторів. За даними Bluesky, 270 000 облікових записів пов’язали своє ім’я користувача Bluesky із веб-сайтом.
«Домени залишаються важливою частиною перевірки на Bluesky», — написала команда Bluesky у своєму блозі. «У той же час ми чули від користувачів, що більший візуальний сигнал буде корисним для визначення того, які облікові записи є справжніми».
На момент запуску Bluesky не приймає заявки на перевірку, але повідомила, що планує запустити форму запиту в майбутньому.

