/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2Fad6b20e01efc3e1a97e9bbf150a3511c.jpg)
Співробітник на віддаленій роботі розповів, як "нічого не робить" вдень і став героєм мережі
Працівник великої компанії зізнався, що вже три роки бере 90-120-хвилинні обіди під час віддаленої зміни. Замість звільнення чоловік отримав шквал схвальних коментарів у соцмережах.
Анонімний співробітник Fortune-50 під ніком u/Suspiciouscricket654 11 квітня 2025 року розмістив повідомлення на популярному форумі Reddit.
"Я беру дуже довгу обідню перерву посеред робочого дня", — написав він.
За словами автора, він уже три роки працює з дому по 40 годин на тиждень і щодня виділяє в календарі 90-120 хвилин для обіду, щоб колеги не турбували його дзвінками. Начальство жодного разу не засумнівалося в такому графіку: співробітник стабільно виконує завдання і "щорічно перевершує очікування" на атестаціях.
У коментарях автор зізнався, що під час "легких" тижнів брав відпустку, залишався онлайн лише на обов'язкових зідзвонах, а потім знову вимикався із системи.
"Чесно кажучи, це перший раз, коли в мене нормальний баланс між роботою та особистим життям: 30-32 години концентрованої роботи та решту часу — життя", — написав він, додавши, що найщасливіші хвилини проводить, граючись із маленьким сином в обідню паузу.
Історія миттєво стала вірусною: понад 21 000 лайків і майже 1 000 коментарів.
"А ви мені роботу знайдете?", "Ми працюємо, щоб жити, а не живемо, щоб працювати. Насолоджуйтеся життям і менше турбуйтеся", "90-хвилинний обід, який покращує психічне здоров'я, — не шахрайство", — писали користувачі форуму.
Раніше Фокус повідомляв, що молодь масово переселяється в готелі. У Китаї все більше молодих людей вважають за краще жити в готелі на постійній основі. Готелі пропонують все необхідне за ті самі або менші гроші, що й власники орендованого житла.
Також стало відомо, що пара продала майже все майно, щоб жити на круїзних лайнерах. Подружжя знайшло спосіб жити мрією і при цьому економити. Моніка і Джорелл продали майже все майно і перебралися на круїзний лайнер, стверджуючи, що морські подорожі обходяться їм дешевше, ніж життя на суші.

