Росія офіційно заявила про відновлення бойових дій після «перемир'я»
Росія офіційно заявила про відновлення бойових дій після «перемир'я»

Росія офіційно заявила про відновлення бойових дій після «перемир'я»

Міністерство оборони РФ зробило офіційну заяву про завершення терміну «великоднього перемир’я» і  про продовження бойових дій проти України. Про це повідомляв російський телеграм-канал «Осторожно, новости».

За даними оборонного відомства країни-агресора, Україна нібито здійснювала удари по позиціях російських військ та цивільних об’єктах під час «перемир’я». РФ стверджує про 4900 випадків порушення вогню з боку України.

Міноборони РФ додало, що ЗСУ суттєво знизили інтенсивність ведення вогню та бойових дій удень на період «великоднього перемир’я».

  • 19 квітня Путін оголосив перемир'я на час святкування Великодня і наказав зупинити всі бойові дії «з 18:00 19 квітня до 00:00 21 квітня». 
  • 20 квітня Зеленський повідомив про загиблих українських військовослужбовців під час великоднього "перемир'я".
  • 20 квітня президент Зеленський повідомив, що під час запропонованого Росією “великоднього перемир'я” в Україні не було повітряних тривог. Він запропонував встановити такий режим тиші щонайменше на 30 діб.  

 

Джерело матеріала
loader
loader