NYT: Міністр оборони США мав ще одну переписку про удари по Ємену
NYT: Міністр оборони США мав ще одну переписку про удари по Ємену

NYT: Міністр оборони США мав ще одну переписку про удари по Ємену

Міністр оборони США Піт Гегсет створив другий чат у додатку Signal, де поділився деталями військового авіаудару проти єменських бойовиків-хуситів. Як інформує Главком, про це повідомила газета The New York Times.

Згідно з даними The New York Times, у цьому чаті брали участь його дружина Дженніфер, брат Філ та особистий адвокат.

Цей чат був створений у січні 2025 року, ще до його офіційного затвердження на посаді міністра оборони, і використовувався через його особистий телефон.

Попри попередження радників про недопустимість обговорення чутливих операцій через неофіційні канали, Гегсет продовжував використовувати особисті чати для таких обговорень. 

ещодавно радник президента США з національної безпеки Майкл Волтц втрапив в скандал, пов'язаний із використання месенджера Signal, – зокрема, з’ясувалося, що він обговорював у Signal удари по єменських хуситах і питання війни в Україні.

Волтц взяв на себе «повну відповідальність» за створення групового чату в Signal і заявив, що його роботою є «забезпечення координації всіх процесів».

До слова, команда радника президента США з національної безпеки Майка Волтца створила щонайменше 20 групових чатів у месенджері Signal для координації роботи – зокрема, з питань України, Китаю, Сектора Гази, ситуації на Близькому Сході, Африки та Європи. 

Джерело матеріала
loader
loader