
ЦПД спростував фейк про відмову Трампа підтримувати Україну
Президент США Дональд Трамп не робив жодних заяв про припинення військової підтримки України. Центр протидії дезінформації офіційно заявив, що подібні повідомлення є маніпулятивними та вирваними з контексту.
Трамп не відмовлявся підтримувати Україну – ЦПД
– Дональд Трамп не казав, що не буде надавати допомогу Україні. Це маніпуляція, – наголошується у повідомленні ЦПД.
Під час пресконференції журналіст поставив Трампу запитання: “Якщо ви вирішите взяти паузу в перемовинах, чи продовжите військову допомогу Україні?”
– Я не буду цього говорити, тому що, я думаю, ми зробимо це (укладемо угоду – ред.), – сказав у відповідь Трамп.
Його слова не містили заперечення щодо надання підтримки Україні, а лише вказували на сподівання досягти мирної угоди.
ЦПД підкреслив, що жодного прямого заперечення чи відмови від підтримки України в промові Трампа не було.
Повідомлення про його нібито намір припинити допомогу активно поширюють прокремлівські медіа.
Також нагадаємо, що Дональд Трамп заявив про можливість виходу Сполучених Штатів з процесу мирних переговорів, якщо якась зі сторін почне ускладнювати їх.
Він додав, що не вважає, що РФ веде з ним гру. На думку президента США, “є хороші шанси завершити війну”.

Трамп перейменує затоку, яка не належить США

ЗМІ: США і Росія обговорюють відновлення постачання російського газу до Європи

Сейм Литви прийняв резолюцію про невизнання окупованих українських територій російськими

Юрчишин надіслав депутатське звернення до Офісу генпрокурора у справі про катування Вікторії Рощиної
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F72%2F083094c7752d1e33cda9c75271fd5250.jpg)
Росія прив’язує подальші дії в Україні до перебігу травневого перемир’я
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F2188025dd6acc7d1e1f6846dde2775b8.jpg)