На «Дія.Освіта» запустили чотири нові серіали, зокрема про ШІ та технології майбутнього
На «Дія.Освіта» запустили чотири нові серіали, зокрема про ШІ та технології майбутнього

На «Дія.Освіта» запустили чотири нові серіали, зокрема про ШІ та технології майбутнього

Мета серіалів — допомогти українцям знайти роботу, опанувати цифрові інструменти, розібратися в технологіях майбутнього та почати власну справу.

На платформі «Дія.Освіта» запустили чотири нові серіали — про штучний інтелект, технології майбутнього, цифровий бізнес і працевлаштування. Серіали створила українська ініціатива BecomingX Ukraine, повідомили на сайті Мінцифри. 

«Ми будуємо найбільш цифрову країну у світі. І цього неможливо досягнути без громадян, які володіють цифровими навичками та готові до викликів сучасності. Саме тому на порталі Дія.Освіта з’являється ще більше освітніх серіалів про штучний інтелект, цифровий бізнес, технології майбутнього та працевлаштування», — зазначила заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Кожен серіал містить короткі навчальні епізоди, тести й сертифікат про завершення. Крім того, кожна серія має додаткові матеріали: презентації, структуровані нотатки, практичні ситуації та наочну інфографіку. Це дозволяє не лише зручно засвоювати знання під час перегляду, а й повертатися до конкретних нотаток у потрібний момент, кажуть у Мінцифри.

Перевірити, чи володієте ви затребуваними цифровими навичками та дізнатися, які з них необхідні для працевлаштування, можна переглянувши серіали за посиланнями:

  1. Штучний інтелект

  2. Технології, що формують майбутнє

  3. Працевлаштування: кроки до успіху

  4. Цифровий бізнес

Нагадаємо, недавно на платформі «Дія.Освіта» випустили новий серіал про технологію підключення PON, що забезпечує стабільний інтернет до 72 годин в умовах постійних атак на енергетику й телекомінфраструктуру.

Раніше на «Дія.Освіта» вийшов освітній серіал про гендерну рівність та соціальну інклюзію в комунікаціях. Серіал створений, щоб допомогти фахівцям із медіа та всім охочим глибше зрозуміти принципи інклюзивності та емпатії у спілкуванні.

Фото: Unsplash

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги за темою
Освіта
Джерело матеріала
loader
loader