/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F65%2Fcd18970c2f48a6c5c72e0640f5ffb56b.jpg)
У столиці з'явилося графіті на підтримку репера з РФ Noize МС
У центрі Києва з’явився мурал, присвячений новому альбому російськогорепера Noize MC (Івана Алексєєва) під назвою «Не всі вдома».
Зображення стилізоване під обкладинку альбому й стало несподіваним подарунком для артиста від українських шанувальників.
У столиці з'явилося графіті на підтримку репера з РФ Noize МС фото 1
Noize MC поділився фото арт-об’єкта в Instagram, написавши:
- Дякую своїм українським слухачам за підтримку! Арт-об’єкт за мотивами обкладинки альбому “Не всі дома” з’явився в Києві!, - сказав співак.
Нагадаємо, що Іван Алексєєв є відкритим критиком війни в Україні та наразі проживає за кордоном. У листопаді 2022 року Міністерство юстиції РФ внесло його до реєстру іноземних агентів. З того часу музиканта неодноразово штрафували: двічі — на 30 тисяч рублів за відсутність позначки «іноагент», а у квітні 2024 року — ще на 50 тисяч за порушення правил цієї діяльності.
У квітні–травні 2022 року Noize MC разом із Монеточкою провів благодійний тур «Voices of Peace» у десяти країнах Європи. Виручені кошти — 340 тисяч євро — були передані польському благодійному фонду Siepomaga для надання гуманітарної допомоги українським біженцям.
