Міноборони презентувало основні досягнення у системі військової освіти щодо стандартів НАТО
Міноборони презентувало основні досягнення у системі військової освіти щодо стандартів НАТО

Міноборони презентувало основні досягнення у системі військової освіти щодо стандартів НАТО

Міністерство оборони України під час засідання Групи взаємосумісності НАТО з навчання та технологій у шведському місті Халмстад презентувало основні досягнення трансформації системи військової освіти України та порядок проведення її інституційного аудиту.

Як передає Укрінформ про це повідомляє Міноборони.

Також українська делегація представила плани сертифікації курсів професійної військової освіти за стандартами НАТО у 2026 році.

За словами директора Департаменту військової освіти і науки Володимира Мірненка, «участь у заході такого рівня є важливим кроком у забезпеченні інтеграції і взаємосумісності систем військової освіти України і держав-членів НАТО».

«Ми отримали можливість долучитися до дискусії щодо удосконалення стандарту НАТО «Освіта і підготовка», відповідно до якого трансформується наша система військової освіти, поділитися власним досвідом впровадження і особливостями реалізації реформ», – зазначив Мірненко.

Іноземні колеги надали схвальні відгуки на проєкт політики Міноборони України із забезпечення якості професійної військової освіти.

Вони висловили сподівання, що рекомендації Альянсу та досвід України з ведення війни зроблять українську систему військової освіти сприятливою до новацій.

Також представники профільних структурних підрозділів оборонних відомств держав-членів Альянсу та України обговорили питання оновлення стандартів НАТО в сфері освіти і підготовки, сучасні тенденції розвитку освітніх технологій і цифровізації, започаткування нових електронних курсів.

Як повідомлялось, експерти НАТО у жовтні 2025 року проведуть інституційний аудит системи військової освіти в Україні. Після чого Україна зможе подати заявку на сертифікацію курсів професійної військової освіти за стандартами НАТО.

Теги за темою
НАТО Міноборони Освіта
Джерело матеріала
loader
loader