/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F2939bb7af26ce91e2485432582b0700e.jpg)
"Двоє китайців точно не допоможуть": на що робить ставку Росія на полі бою
Військовий експерт, співзасновник Консорціуму оборонної інформації Михайло Самусь у розмові з 24 Каналом розповів, що боєприпасами російську армію забезпечує сьогодні КНДР, а основний людський ресурс на фронті – саме російський.
Яка могла бути ціль у китайців, взятих в полон?
Людей, які б за гроші були готові йти гинути, по світу, як зауважив Самусь, дуже мало. Росіяни, з його слів, це нація, а скоріше сукупність осіб, яка може вмирати за виплати, при чому робити це свідомо.
Не думаю, що якісь інші країни можуть допомогти Кремлю втрачати щодня по 1200 – 1500 військовослужбовців. Такі ресурси жодна країна, окрім Росії, не зможе потягнути,
– зазначив Самусь.
Військовий експерт прокоментував ситуацію зі взятими в полон на Донеччині китайцями. На його думку, таких бійців з Китаю в російській армії незначна кількість.
Двоє китайців точно не допоможуть Росії. 10 тисяч північнокорейців також не суттєво допомогли росіянам. Головна ставка в них на російське "м'ясо",
– озвучив Самусь.
На думку військового експерта, ситуація з китайськими військовополоненими демонструє проведення спецслужбами Китаю та воєнною розвідкою операції з проникнення у збройні сили Росії. Таким чином завдяки участі своїх розвідників у боях та перебуваючи всередині російського війська Пекін міг отримувати інформацію про найновіші аспекти розвитку бойових дій.
Зазначимо, що російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко наголосив, що в Росії є три основних джерела поповнення армії. Нині активними темпами проходить весняний призов. Країна-агресорка планує залучити до свого війська 160 тисяч осіб. Значну частку в армії складають росіяни, які мають проблеми з законом, обираючи замість в'язниці – поїхати на фронт. Він пояснив, чому саме цей ресурс ув'язнених в Росії нескінченний.

