Сили оборони розтрощили ворожу колону з 16 броньованих машин і понад 100 бійців на Донеччині
Сили оборони розтрощили ворожу колону з 16 броньованих машин і понад 100 бійців на Донеччині

Сили оборони розтрощили ворожу колону з 16 броньованих машин і понад 100 бійців на Донеччині

Повідомляє 24 Канал з посиланням на командувача тактичної групи "Вугледар" генерал-лейтенанта Сергія Наєва Сергія Наєва.

Як проходило знищення російської колони на Донеччині

Наєв розповів, що росіяни продовжують намагатися прорвати оборону українських захисників. Зокрема, зростає кількість штурмових дій, залучається більше техніки та живої сили.

Для свого останнього наступу на напрямках Веселе – Скудне окупанти залучили 5 танків, 14 ББМ і 6 бронеавтомобілів.

Техніка рухалась у чотирьох колонах, заповнених десантом. Колони були виявлені аеророзвідкою ще на підходах. У результаті нанесення вогневого ураження та роботи БпЛА – знищено понад 100 окупантів, 4 танки, 9 ББМ, 3 бронеавтомобілі,
– йдеться у повідомленні.

Сили оборони знищили ворожу колону на Донеччині: дивіться відео

Чого досягнула тактична група під командуванням Наєва

Наєв зазначив, що вже другий місяць продовжує командувати тактичною групою. За його словами, впродовж цього періоду вдалося зменшити втрати особового складу на 20%, повернути під контроль населений пункт Дніпроенергія, а також покращити тактичне положення на двох критичних напрямках.

Лише за два місяці підрозділами його групи було ліквідовано 9 500 окупантів, 51 танк, 166 бойових броньованих машин, 819 одиниць автомобільної техніки.

Генерал-лейтенант зазначає, що близько 70% втрат росіяни зазнали внаслідок успішних атак БпЛА.

Нагадаємо, що лише за минулу добу ЗСУ ліквідували 1 180 окупантів. Водночас загальні втрати ворога вже перевалили за 935 тисяч.

Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader