У Мінцифри анонсували можливість складати іспит на права водія онлайн
У Мінцифри анонсували можливість складати іспит на права водія онлайн

У Мінцифри анонсували можливість складати іспит на права водія онлайн

В даний час в Україні триває активна робота над можливістю складати іспити на водійські права онлайн. Про це в ефірі телемарафону сказав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

– Зараз ми працюємо над цифровізацією центрів ДСЦ. Це центри, які надають послуги водіям. Ми хочемо запустити нову послугу, досить революційну річ. Це пілотування буде, спочатку бета-тест такий. Складати іспити онлайн на права, тести, теоретичну частину, - сказав він.

Федоров розповів, що за задумом розробників, використовуватиметься штучний інтелект, який відстежуватиме модель поведінки людини. Таким чином, вердикт зі складання іспиту буде неупередженим і справедливим.

- Також там будуть усі можливості: одержати права, відправити на пошту. Тобто ми хочемо прибрати комунікацію людей із центрами ДСЦ. Купівля-продаж авто. Ми вже запустили частину послуг, але працюємо над іншими, – сказав чиновник.

  • 10 березня у додатку "Дія" з'явилася нова функція для українців – дозвіл на зброю.
  • А до цього в МОЗ повідомили, що у додатку "Дія" незабаром стануть доступні електронні напрямки до лікаря, рецепти на ліки та інші медичні повідомлення.
Джерело матеріала
loader
loader