/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F63549c1c9d7260c6140d6213b1b2fdf8.jpg)
Дуда назвав політика, що є найкращим шансом для миру в Україні
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп має найкращі шанси закінчити війну, але будь-який мир має бути "справедливим і тривалим".
"Якщо хтось і може змусити Росію припинити війну, то, швидше за все, лише президент Сполучених Штатів", - каже він.
Польський лідер переконаний: єдиний шанс на мир для України пов'язаний з американським лідером.
Адже саме він має уявлення про російського “фюрера”.
Як приклад, Дуда згадав про заборону Трампом "Північного потоку-2" під час свого першого терміну і перешкоджання енергетичним амбіціям Путіна через його державний енергетичний гігант "Газпром”.
За словами президента Польщі, це достатнім доказом того, що Трамп знає, куди бити, щоб було боляче.
"Питання в тому, чи буде він достатньо рішучим, щоб зробити це – адже для Європи, яка є сусідом Росії, що здійснює агресію проти України, також дуже важливо, щоб мир був справедливим і тривалим", - наголосив Дуда.
Також фахівці наголошують на тому, що наразі Москва затягує досягнення миру в Україні.

