/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F83201226d3ae8c54b6096bb02e53239f.jpg)
В Нью-Йорку розбився вертоліт: загинула вся сім'я керівника іспанської філії Siemens
Напередодні, 10 квітня в річці Гудзон, в американському Нью-Йорку, розбився гелікоптер.
На борту було шестеро осіб, зокрема родина керівника іспанської філії Siemens.
Усі загинули.
Про це повідомляє CNN з посиланням на правоохоронців.
На борту була родина з Барселони: керівник іспанської філії Siemens Агустін Ескобар, його дружина Мерсе Кампрубі Монталь, троє їхніх дітей - віком 4, 5 і 11 років.
Пілот теж загинув.
Зазначається, що чотири мертві тіла дістали з води, а двох дітей медики ще намагалися реанімувати, але їм це не вдалося.
Аварія сталася біля узбережжя Рівер-Драйв у Хобокені - більше ніж через 15 хвилин після того, як вертоліт вилетів з вертодрому Уолл-Сент.
Гелікоптер досягнув мосту Джорджа Вашингтона, а потім повернув на південь і розбився.
Видання пише, що гелікоптер Bell 206 здійснював шостий політ за день.
Згідно з джерелами, його знайшли перевернутим у воді.
Очевидці розповідають, що що вертоліт зупинився в повітрі, а його частини відпали перед тим, як він врізався у воду.
Президент США Дональд Трамп у четвер увечері у своїй соцмережі назвав аварію "жахливою", а прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес - “неймовірною трагедією”.
ФОТО.
Як повідомлялося, в Домінікані в нічному клубі під час концерту обвалилася стеля.
Під час трагедії в клубі виступав відомий домініканський співак Руббі Перес.

