Окупанти після багатомісячної перерви відновили бронетанкові штурми під Покровськом, – командир батальйону
Окупанти після багатомісячної перерви відновили бронетанкові штурми під Покровськом, – командир батальйону

Окупанти після багатомісячної перерви відновили бронетанкові штурми під Покровськом, – командир батальйону

Як повідомив командир 72-ї ОМБр, росіяни вже перемістили частину своїх військ з Курщини в напрямку Покровська, і очікується їх подальше збільшення.

На Покровському напрямку після кількамісячної паузи РФ відновила активне використання бронетехніки.

Про це в ефірі "Київ24" заявив командир батальйону безпілотних систем 72-ї окремої механізованої бригади Андрій Назаренко.

За словами військового, бригада на цьому напрямку тримає оборону вже понад 2 місяці.

"Як тільки ми повернулися на цей напрямок, ворог застосовував лише людську силу.

Росіяни сподівалися лише за її рахунок просуватися далі і зовсім не використовували тут бронетехніку протягом декількох місяців.

Коли ми дали гідну відсіч протягом місяця, противник почав використовувати легкоброньовану техніку, а потім вже і танки.

За останні два тижні противник застосував понад 20 танків на нашому напрямку.

І близько 20 танків противник втратив.

Тобто ми їх знищували на полі бою.

Тому я б сказав, що на нашому напрямку танки досить активно почали використовувати протягом останнього тижня-двох", - розповів Назаренко.

Він зазначив, що росіяни вже перекинули частину військ з Курщини на напрямок Покровська та активно їх застосовують.

"І ми розуміємо, що противник ще нарощуватиме свої сили.

Ми робимо все, щоб дати противнику гідну відсіч і зробити так, аби всі залучені його резерви були знищені та зупинені", - додав військовий.

Джерело матеріала
loader
loader