
Нова коаліція Німеччини обіцяє підтримку України зброєю та у вступі до НАТО
Угода про формування більшості в Бундестазі та склад нового уряду, яку підписали партії СДП та ХДС/ХСС, містить положення щодо підтримки шляху України до НАТО.
Про це пише"Укрінформ".
Документ визначає Україну як таку, що має "центральне значення для власної безпеки Німеччини". Україна є "сильною, демократичною та суверенною" і "сама визначає своє майбутнє з євроатлантичною перспективою".
Нова німецька коаліція "підтримує перспективу вступу України до НАТО, яка була підтверджена на саміті у Вашингтоні". Більшість також зобов'язується брати участь у відбудові нашої країни, виступає за створення трибуналу щодо російських злочинів агресії та обіцяє продовжувати військову, цивільну та політичну підтримку України.
При цьому документ не говорить про участь Німеччини у миротворчій місії, якщо така буде створена, та не має пункту щодо передачі Києву далекобійної зброї.

"Я висловлюю думки, які не подобаються Києву": що Навроцький говорив про Україну
Европейская правда

Навроцький висловив очікування щодо майбутнього відносин України й Польщі
Европейская правда

Мерц каже, що рішення суду не зупинить його боротьбу з міграцією
Европейская правда

США значно скоротили військову присутність у Сирії
Европейская правда

Кремль прокоментував операцію СБУ «Павутина»
ГЛАВКОМ NET

Кремль відкинув зустріч Трампа, Зеленського і Путіна найближчим часом
Европейская правда

Зеленський призначив 23 суддів
ГЛАВКОМ NET