26-річний екс-лікаря судитимуть за збут кокаїну
26-річний екс-лікаря судитимуть за збут кокаїну

26-річний екс-лікаря судитимуть за збут кокаїну

26-річний екс-лікаря судитимуть за збут кокаїну - Фото 1

Минулого року правоохоронці викрили чоловіка, який збував наркотичні засоби , підшукуючи клієнтів серед своїх знайомих. Відтепер зловмиснику загрожує позбавленням волі строком до десяти років з конфіскацією майна.

У ході реалізації оперативної інформації слідчі Печерського управління поліції за оперативного супроводу співробітників СБУ припинили діяльність 26-річного колишнього лікаря – судинного хірурга, який займався збутом наркотику на території Києва.

Поліцейські задокументували, як наркодилер на території лікарні за 2 тисячі доларів збув партію кокаїну. Тоді, слідчі за процесуального керівництва Печерської окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України – незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут наркотичних засобів у великих розмірах.

Наразі обвинувальний акт скеровано до суду, а зловмиснику загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Відділ комунікації поліції Києва

Tweet
Джерело матеріала
loader