Від російської ракетної атаки на Київ знову постраждали офіси каналів «FreeДом» та «Дім»
У ніч на 6 квітня внаслідок російської балістичної атаки по Києву значних руйнувань зазнали будівлі редакцій каналів державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» — «FreeДом», «Дім», «UATVEnglish», The Gaze, «UATVEspaño»l, «UATVArabic», «UATVPortuguês», діджитал редакція та сервісні служби.
Про це «Детектор медіа» повідомила пресслужбу Мультимедійної платформи іномовлення.
Внаслідок ворожого обстрілу зруйновано новий ньюзрум телеканалу «FreeДом» — приміщення, в якому після обстрілу 12 лютого підприємство будувало оновлену студію. Наразі канал продовжує мовити з резервної студії. Також пошкоджені приміщення, в яких після лютневої атаки розмістили міжнародну редакцію (діджитал-платформи «UATVEnglish», «The Gaze», «UATVEspañol», «UATVArabic», «UATVPortuguês»), редакцію телеканалу «Дім», ефірні, апаратні та офісні приміщення.
У будівлі бізнес-центру, де розташовувались канали іномовлення, зруйновано три верхні поверхи. Нижні поверхи будівлі також суттєво постраждали й наразі непридатні до роботи.
«Це вже друга атака менше, ніж за два місяці. Зараз фактично зруйновані саме ті приміщення, де працював діджитал та сервісні служби і куди ми перевели частину колективу та виробничих потужностей після лютневого обстрілу. Саме тут ми готували до запуску оновлену студію "FreeДОМ", проводили інші відновлювальні роботи. Наразі на місці працює ДСНС, розбирають завали, працюють слідчі. Тому ми ще самі до кінця не можемо сказати про масштаб заподіяної шкоди.
Зрозуміло, що зараз ці приміщення непридатні до роботи, але ми знайдемо рішення. Головне — ніхто з колективу іномовлення не постраждав. Ми продовжуємо виходити в ефір. Дякую всім, хто підтримує і допомагає», — розповіла генеральна директорка ДП «МПІУ» Юлія Бін.
Фото: «FreeДОМ»
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.

