На ВЛК визнали придатним, попри скарги: як запустити процедуру оскарження
На ВЛК визнали придатним, попри скарги: як запустити процедуру оскарження

На ВЛК визнали придатним, попри скарги: як запустити процедуру оскарження

Військовозобов'язаний має право оскаржити висновок військово-лікарської комісії, якщо він має підстави вважати, що не було взято до уваги його скарги на здоров'я.

Скільки часу дається на оскарження та як запустити процедуру, розповіла адвокатка, керуюча партнерка Адвокатського об'єднання "Актум" Олена Хоменко в ефірі "Українського Радіо".

ВЛК. Фото: скрін youtube

Громадянин може оскаржити вердикт ВЛК протягом місяця. Для цього він може самостійно подати відповідну заяву.

"Час для оскарження рішення ВЛК становить один місяць. Тобто мобілізований може зробити це самостійно за зверненням, ще перебуваючи в центрі комплектування", - зазначила адвокатка.

У відповідь на звернення військовозобов'язаного представники ТЦК та СП зобов'язані надати направлення на додаткове медичне обстеження.

ТЦК. Фото: скрін youtube

Якщо безпосередньо під час проходження військово-лікарської комісії не вдалося подати заяву на оскарження, то, можливо, варто заручитися підтримкою адвоката та за його допомогою подати скаргу.

"Протягом місяця військовозобов’язаний або член його родини чи адвокат може звернутися зі скаргою до центральної ВЛК і запустити процедуру оскарження", - пояснила Олена Хоменко.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, студенти ризикують отримати штрафи від ТЦК: за що доведеться заплатити до 25 500 грн.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, повістки посипляться вже у квітні: тисячі працівників залишаться без захисту через нові вимоги до бронювання.

Джерело матеріала
loader
loader